Priority Shipping from $18 onwards

  • What is the best for your pup?

  • Understanding the needs of your pup is important when you choose food, toys, beds, leash and collars... We are more than glad to advise... speak with us if you need
  • Cat Scratching Post

  • Why the need of having one? I dont have a huge space for a big one, what should I do?

What is the best for your pup?

Understanding the needs of your pup is important when you choose food, toys, beds, leash and collars... We are more than glad to advise... speak with us if you need

Cat Scratching Post

Why the need of having one? I dont have a huge space for a big one, what should I do?

Image with text

Add a title or tagline

Share blog posts, products, or promotions with your customers. Use this text to describe products, share details on availability and style, or as a space to display recent reviews or FAQs.

Add a title or tagline

Share blog posts, products, or promotions with your customers. Use this text to describe products, share details on availability and style, or as a space to display recent reviews or FAQs.

Add a title or tagline

Share blog posts, products, or promotions with your customers. Use this text to describe products, share details on availability and style, or as a space to display recent reviews or FAQs.

Featured collection

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Image with text overlay

Use overlay text to give your customers insight into your brand. Select imagery and text that relates to your style and story.

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author's name

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author's name

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

Author's name